+371 672 01 047 reg@arsdentalclinic.lv

Zobu implanti

Mūsdienu zobārstniecība nav iedomājama bez zobu implantēšanas, kas ir funkcionālākais, estētiski pievilcīgākais un, protams, pieprasītākais zobu rindas atjaunošanas veids.

Zobu implanti ir zoba saknes aizstājēji jeb “mākslīga” zoba sakne, kas izgatavota no tīra, biosaderīga metāla sakausējuma (titāna, zelta). ARS zobārstniecības klīnikā strādājam ar saudzīgo Leonardo metodi. Salīdzinājumā ar citām metodēm, tā ļauj veikt implanta ievietošanu, izvairoties no plašas mīksto audu atvēršanas smaganu grieziena. Kad implants ievietots žokļa kaulā un pēc apmēram 2 mēnešiem ir saaudzis ar to – implants pārņem zoba saknes funkcijas. Tad iespējams veikt zoba protezēšanu ar metālkeramikas vai citu materiālu kroņiem. Ja tiek implantēts zobs, kura trūkums rada vizuālu defektu, implanta ieaugšanas periodā piedāvājam uzlikt pagaidu kroni.

Kvalitatīvu protezēšanu, ieskaitot kroņu izgatavošanu, pielaikošanu un ievietošanu, ir iespējams veikt 3-7 darbadienu laikā.

Implantēti zobi vizuāli un funkcionāli neatšķiras no dabīga zoba, un, pareizi kopti, tie kalpos ļoti ilgi. Ja nepieciešams, uz implantiem var stiprināt arī tiltus vairāku zobu aizvietošanai. Mūsu zobārstniecības speciālisti palīdzēs rast vispiemērotāko individuālo risinājumu ikvienam pacientam.

Ja ilgstoša zobu iztrūkuma vai citu faktoru ietekmē ir samazinājies žokļa kaula apjoms, nepieciešamas kaula masas palielināšanas operācijas (bone grafting, sinus lift), kuras arī iespējams veikt ARS zobārstniecības klīnikā.

Ja tiek ievērotas zobu implantu kopšanas rekomendācijas, implantēšanas darbiem dodam 5 gadu garantiju. Jo cītīgāka un pareizāka būs zobu un implantu kopšana, jo ilgāk tie jums kalpos.

  • Zoba implants (mākslīgā sakne)
  • Kronis uz implanta
  • Sinus lift
  • Kaula pārstādīšana (bone grafting)

Zobu implantēšanu veic: Dr. Pastnieka, Dr. Truševska.

Protezēšanas darbus uz implantiem veic: Dr. Apine, Dr. Dzerkale.

Cenrādis